Warszawa

Warszawa Wschodnia

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Gesslerowie to obecnie najbardziej znana polska rodzina mistrzów kulinarnych. Mateusz Gessler, syn słynnego polskiego kucharza – Adama Gesslera – postanowił spróbować własnych sił i otworzyć własny lokal, który odda jego indywidualne podejście do sztuki gotowania. Restauracja, która znajduje się w postindustrialnym budynku na Pradze okazała się sukcesem.

Warszawa Wschodnia, bo tak nazwa się lokal młodszego pana Gesslera, podzielona jest na dwie sale, które zostały zaaranżowane w poprzemysłowym klimacie, ale z dużą dozą elegancji i klasy. W każdej restauracji przede wszystkim chodzi jednak o kulinarne doznania, a nazwisko Gessler dodatkowo zobowiązuje. W oferowanych daniach można dostrzec pewne rodzinne „skłonności“, ale kuchnia pana Mateusza wydaje się posiadać coś osobistego, coś co nadaje tutejszym smakom niezwykłego charakteru.

Przystawki wypadają tu wyjątkowo korzystnie: stylowo podane, zachwycają wyjątkowym smakiem. Dania główne to również mistrzowskie dzieło, a w parze ze słodyczą podawanych tu deserów, nie maja sobie równych. Trzeba przyznać, że szef kuchni ma niesamowity talent do wyrobów  cukierniczych.  

Warszawa Wschodnia to idealne miejsce dla spragnionych bardziej alternatywnych, ale zarazem eleganckich, klimatów.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://gessler.sohofactory.pl
Adres:
Soho Factory
ul. Mińska 25
Telefon:
+48 22 870 29 18
Godziny otwarcia:
24 h/ dobę
Ceny:
lunch 20 zł
dania z karty 25 - 100 zł


Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Wystrój, obsługa, atmosfera - to wszystko na absolutnie najwyższym poziomie, przyjemnie jest tu przebywać i spotykać się ze znajomymi. Jedzenie jest niezłe, ale nie jest to miejsce z najlepszym jedzeniem w całej Warszawie.. mimo wszystko warto ze względu na całą otoczkę, pozdrawiam
  • Wystrój, obsługa, atmosfera - to wszystko na najwyzszym poziomie i sprawia, że miejsce jest miłe. Jedzenie do poprawy jednak, bo nie wszystko z karty jest na poziomie reszty, pozdrawiam
  • Jedno z moich ulubionych miejsc, a widok otwartej kuchni to majstersztyk, dobre jedzenie i super atmosfera
  • For me, it's a perfect restaurant, was here twice and food was great, visit and you won't be disappointed