Warszawa

Trylogia

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Trylogia to warszawska restauracja, która urzeka prawdziwą polską gościnnością i wyjątkową rodzinną atmosferą. Najlepsze dania kuchni polskiej i międzynarodowej wspaniale prezentują się w połączeniu z nowoczesnym wystrojem wnętrza, które mimo wszystko mocno przesiąknięte jest tradycją.

Szef tutejszej kuchni serwuje smaki i aromaty, które na długo pozostają w pamięci gości restauracji. Wspaniały tradycyjny sznycel wiedeński,  filet z łososia czy niezwykła zupa orientalna smakują jeszcze lepiej w połączeniu z odpowiednim winem, o którego dobór dbają profesjonalni kelnerzy przeszkoleni w tej kwestii.

Wyjątkowo komfortowe siedziska sprawiają, że przyjemność staje się jeszcze większa. Dba o to także  miła  obsługa, która zawsze staje na wysokości zadania, nie dając powodu do narzekań nawet najbardziej wymagającym gościom.

Trylogia sprosta każdemu wyzwaniu i zadowoli podniebienia zarówno wyszukanych smakoszy, jak i poszukiwaczy wyjątkowych miejsc na niedzielny obiad z rodziną lub elegancką kolację we dwoje.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.radissonblu.pl/sobieski-warsaw/dining
Adres:
Plac A. Zawiszy 1
Telefon:
+ 48 22 579 10 08
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 9:00 - 01:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie