Warszawa

Tomo Sushi

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Tomo Sushi to restauracja, która wyróżnia się na tle konkurencji ze względu na swój wyrazisty, charakterystyczny styl.

Wnętrze jest wykonane z najszlachetniejszego drewna oraz kamienia, a wyposażenie stanowi ręcznie wyrabiana ceramika. Kolorystyka tego miejsca w połączeniu z dyskretnym oświetleniem jest niezwykle kojąca. W restauracji znajduje się najdłuższa rzeka sushi w skali całego kraju. Oprócz tradycyjnego sushi można tutaj zamówić również: przystawki, zupy i makarony, sałaty, tempurę, Tomo Sashimi, Sashimi klasyczne, desery oraz oczywiście napoje na czele z zieloną herbatą. Wszystkie potrawy wywodzą się z typowej kuchni japońskiej.

Za danie główne w Tomo Sushi zapłacić należy od 50 do 100zł. W menu możemy znaleźć takie propozycje, jak: łosoś batayaki z Maui salsa i grilowanymi owocami, węgorz morski kabayaki czy też stek z kurkami i sosem pieprzowym z wasabi. Wszystkie sałaty proponowane przez restaurację zawierają ocet ryżowy, który pomaga w wypłukiwaniu toksyn, a także rozpuszczaniu tłuszczy w organizmie. Na przystawkę szczególnie polecany jest tatar z tuńczyka z kawiorem z jesiotra oraz maguro tataki z ponzu.

W restauracji Tomo Sushi proponowane są bardzo ciekawe desery: lody z zielonej herbaty lub sezamowe, sorbet bazyliowy czy też tradycyjne ciastka japońskie. W Tomo można napić się także prawdziwej japońskiej herbaty Hojicha, Sencha, a także Silver Genmaicha.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.tomo.pl
Adres:
ul. Krucza 16/22
Telefon:
+ 48 508 12 22 12
+ 48 22 434 23 44
Strona www:
E-mail:
Godziny otwarcia:
????
Ceny:
50-100 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie