Warszawa

T.G.I. Friday's

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Najprawdopodobniej jedyny bar w całym mieście, który na cześć bostońskiej drużyny baseballowej Red Sox przyodział się w biało-czerwone paski. Jedno z niewielu miejsc, które korzystając z Jack’a Danielsa, stworzyło unikalną recepturę sosu na jego bazie.

Macie ochotę na burgera? Jak bardzo wysmażonego? Kucharze z T.G.I. Friday’s mają w tym dużą wprawę – rocznie sprzedaje się na całym świecie 27 milionów ich burgerów. Miejsce przypominające fast food, jednak z ciekawym klimatem i wieloma możliwościami. Kto odmówiłby sobie Jack Daniel’s stek podawanego z sezonowymi warzywami, puree ziemniaczano-serowym oraz oryginalnym sosem (67 złotych) lub Barbecue Burger'a serwowanego ze stopionym serem Colby, panierowanymi krążkami cebuli i sosem (37 złotych)?

Ciekawym pomysłem są również tutejsze śniadania, których koszt to 17 zł. Wiele ciekawych pozycji znajdziemy też w części z napojami, począwszy od napoi gazowanych poprzez alkohole aż po koktajle.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.tgifridays.pl
Adres:
ul. Jana Pawła II 29
Telefon:
+ 48 22 653 83 60
Godziny otwarcia:
poniedziałek - środa: 11:00 - 23:00
czwartek - piątek: 11:00 - 00:00
sobota: 12:00 - 00:00
niedziela: 12:00 - 23:00

śniadania:
poniedziałek – piątek 11:00 do 12:00
Ceny:
10 - 79 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Your's is the iniegltlent approach to this issue.
  • REWELACJA! smacznie, świetna obsługa, miła atmosfera. najbardziej smakowały nam steki, ogólnie mają też doskonałe sosy, które naprawdę warto spróbować. amerykańska kuchnia w najlepszym wydaniu!