Warszawa

STEAM Bar

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Steam Bar to nr 1 na Trip Advisor w rankingu na najlepszą Polską restaurację, oraz na najlepszy bar/pub koktajlowy w całej Warszawie.

Restauracja mieści się w Śródmieściu, przy ul.Nowogrodzkiej. Osadzona jest w klimacie steampunku. To jedyne w Polsce miejsce, które wystrojem i klimatem oddaje charakter epoki wiktoriańskiej. Przenosi bywalców w czasy rewolucji technicznej. Można tu poznać fascynujące maszyny i wynalazki z epoki pary, a przy tym przyjemnie spędzić czas przy koktajlach, przygotowanych przez doświadczonych, najlepszych barmanów.Menu zawiera autorskie drinki i koktajle, ale na życzenie barman przygotuje specjalny drink według upodobania Gościa.

Jeśli chodzi o część restauracyjną, bazuje ona na polskich, świeżych produktach. Potrawy i koktajle łączą się ze sobą składnikowo. Wszystko robione jest własnoręcznie. Sezonowe Menu zmieniane jest regularnie w zależności od dostępności, dzięki temu każda wizyta w tym miejscu jest wyjątkowa.

Świetne koktajle, smaczne jedzenie i uprzejma, profesjonalna załoga są gwarancją dobrej zabawy i przyjemnego spędzenia czasu.Czuwa ona nad dobrym samopoczuciem Gości, co sprawia, że każdy czuje się tu jak w domu.

Steam Bar to doskonały pub na spotkania ze znajomymi. To idealne miejsce dla wielbicieli nocnego,weekendowego życia, oraz polskiej kuchni na bazie najlepszych produktów i składników.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://viacitymap.pl/Miasta/Warszawa/Restauracje-i-kawiarnie/STEAM-Bar
Adres:
00-511 Warszawa
ul. Nowogrodzka 23
Telefon:
+48 503 864 247
Godziny otwarcia:
pon. nieczynne

wt.-czw. 17:00 - 01:00
pt.-sob. 16:00 - 03:00
nd. 16:00 - 24:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie