Warszawa

Rozbrat 20

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Są miejsca, które mijamy codziennie bez zainteresowania i gdy pewnego razu w końcu decydujemy się przekroczyć ich próg, natychmiast żałujemy, że nie zrobiliśmy tego wcześniej.  Rozbrat 20 to z pewnością jedno z takich miejsc.

Rozbrat 20 to połączenie nowoczesności z tradycją. Restauracja posiada wszystko czego można wymagać od tego typu lokalu: elegancja ukryta w gustownych naczyniach, idealnie wyprasowanych obrusach, świeżych nakryciach. Wszystko to łączy się ze współczesnymi akcentami, zapobiegającymi przytłaczającemu przepychowi. 

Rozbrat 20 posiada trzy osobne menu: śniadaniowe, obiadowe i z przekąskami. Serwowane tu dania to istna uczta dla podniebienia. Zadziwiające jest więc to, że zawsze znaleźć można tam wolne miejsca. Wszystko być może dlatego, że lokal ten wciąż pozostaje nieodkryty w warszawskim gąszczu restauracyjnym. Dobre wieści szybko się jednak roznoszą...

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.rozbrat20.pl
Adres:
ul. Rozbrat 20
Telefon:
rezerwacja
+48 22 628 02 95
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek: 7:30 - 23:00
piątek: 7:30 - do ostatniego gościa
sobota: 9:00 - do ostatniego gościa
niedziela: 9:00 - 22:00
Ceny:
lunch
30 - 60 zł

obiad
40 - 120 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • c5h, se5 sf8te! Den muldvarpen der me5 nok kunne hjlpee til med det meste :)Men duuu... Kan eg spf8rje kva du skriv master om? Eg er inne i sf8knadsprosessen no, og kjenner at eg veit se5 lite om kva ein master i litteraturvitskap eigentleg kan dreie seg om... Kor fri ste5r ein til e5 velje tema liksom? Supertakksam for svar! :)
  • Nie jest tanio, ale polecam. Naprawdę dobre jedzonko, super przystawki i desery, wszystko czego próbowałem było pycha. Atmosfera - rewelacja, obsługa - super, ekstra miejsce.
  • Miejsce nie dla zwykłych śmiertelników, ale już mając pieniądze i wymagania bez wątpienia to miejsce dla Ciebie, wykwintnie, smacznie i profesjonalnie