Warszawa

Po Prostu Zachęta

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Restauracja Po Prostu Zachęta  znajduje się Galerii Narodowej Zachęta, ponieważ po strawie dla ducha, przyda się również odrobina bardziej przyziemnych przyjemności...

Stosunkowo nowy lokal Po Prostu Zachęta uwodzi przytulną atmosferą i stonowanym wystrojem.  Zdecydowanie warto zatrzymać się tu na obiad z rodziną lub przyjaciółmi. Co ciekawe, restauracja jest młodszą siostrą Po Prostu Bistro na Mokotowie – lokalu słynącego z koncertów i popularności wśród celebrytów. W Zachęcie znajdziemy dla odmiany ciszę i spokój – tak ważne przy intymnych spotkaniach z bliskimi. Przyjazny i niezobowiązujący nastrój skłania do długich rozmów przy stole pełnym sprawdzonych kulinarnych propozycji.   

Specjalnością Zachęty jest kuchnia polska i fusion, z przewagą tej pierwszej. Gołąbki i pierogi smakują w Zachęcie tak samo, jak te domowe, a barszcz ukraiński w niczym nie ustępuje temu, którym zwykła gotować babcia.  

Sprawna i miła obsługa buduje swobodną atmosferę, dbając o zadowolenie wszystkich klientów, a dzięki przyzwoitym cenom i naprawdę smacznej kuchni Po Prostu Zachęta już dawno dołączyła do grona najchętniej odwiedzanych restauracji w Warszawie.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://zacheta.po-prostu.pl
Adres:
Plac Małachowskiego 3
Telefon:
+ 48 22 556 96 77
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10:00 - 22:00
sobota - niedziela 11:00 - 22:00
Ceny:
10-55 zŁ

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Byłem w restauracji z tydzień temu, przyszedłem z myślą złożenia oferty o współpracy i zostałem na jedzonko. Lokal bardzo klimatyczny, spokój cisza, mimo praktycznie zapełnionej sali, można było się zrelaksować. co do jedzenia - nic dodać nic ująć , po prostu pysznie. Obsługa miła i kelnarzy czy kelnerki interesują się stolikiem , wszystko bez zarzutów. Polecam lokal !!!
  • po prostu smacznie :) super miejsce, pyszne obiady i obsługa idealna.