Warszawa

Plac Barcelona

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Plac Barcelona od wejścia wita nas ciepłym :”Welcome Home”. Klimatyczny tapas & cocktail bar położony jest w samym sercu Warszawy, na Placu Trzech Krzyży.

Knajpka przyciąga przede wszystkim tych, którzy oprócz najlepszych alkoholi i wysokiej jakości jedzenia lubią luźną, przyjazną i ciepłą atmosferę. Plac Barcelona to miejsce doskonałe nie tylko na spotkanie z przyjaciółmi czy imprezowe bifory, ale także na biznesowy lunch oraz event. W ciepłe dni, gości przyciąga przytulnie urządzony letni ogródek Barcelony, w którym nierzadko odbywają się koncerty z muzyką na żywo.

Dania serwowane w Barcelonie charakteryzują się niebanalnym smakiem i wyszukanymi połączeniami. Inspiracją dla kucharzy jest niezmiennie połączenie nowoczesności z tradycją, dzięki czemu dania mają nietypowy, interesujący smak, a jednocześnie przypadną do gustu miłośnikom kulinarnej klasyki. Dzięki dużemu wyborowi dań, na pewno każdy znajdzie coś dobrego dla siebie – co ważne o każdej porze dnia. W weekendy, dla wszystkich zgłodniałych po imprezie, śniadania serwowane są już od 4 nad ranem. Zachęcające do odwiedzenia Barcelony mogą być także wyjątkowe promocje, oferowane gościom każdego dnia.

Plac Barcelona jest również litehouse’em cenionej i legendarnej wódki Grey Goose. Oprócz niej karta obejmuje wiele rodzajów autorskich koktaili i szotów, a także szampany, wina czy piwa.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.placbarcelona.com
Adres:
Plac Trzech Krzyży 18
Telefon:
+48 790 029 000
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 8.00 – 24.00
wtorek: 8.00 – 24.00
środa: 8.00 – 24.00
czwartek: 8.00 – 24.00
piątek: 8.00 – 8.00 (24 H)
sobota: 8.00 – 8.00 (24 H)
niedziela: 8.00 – 22.00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie