Warszawa

Ole!

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Ole! to rozsławione miejsce wśród smakoszy. Przybywają tu tłumy, aby skosztować świetnej kuchni. To restauracja o wyjątkowym klimacie, trochę w stylu drobnych, nowojorskich lokali ze stolikami wystawionymi na zewnątrz, tuż obok zabieganych przechodniów. Doświadczeni kucharze i tradycyjne dania to gwarancja sukcesu każdej restauracji. Ta reguła w Ole! także się sprawdziła.

Prawdziwy klimat gorącej Hiszpanii pojawia się tu na talerzu pełnym owoców morza, idealnie skomponowanych z dodatkami.  Świeże produkty i oryginalne receptury powodują, że smak serwowanych dań długo nie daje o sobie zapomnieć. Wyśmienite potrawy mięsne oferowane przez lokal nie mogą obyć się bez towarzystwa wykwintnych win, o których doborze zadecydowali tu najwybitniejsi sommelierzy z Polski i świata. Na uwagę zasługuje również najlepsza na świecie szynka - Iberico Joselito.

Smak i czar restauracji Ole! to niezawodny wabik na klientów spragnionych jakościowej kuchni i wyjątkowych, hiszpańskich smaków. Kto zajrzał tu chociaż raz, na pewno zdecyduje się na kolejne odwiedziny.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://ole-restaurant.pl
Adres:
ul. Bracka 2
Telefon:
+ 48 519 875 767
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 12:00 - 23:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie