Warszawa

Nolita

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Nolita to restauracja, która szybko zdobyła sobie serca Warszawiaków. Ujęła ich wyjątkowym stylem kucharzenia i niebanalnymi smakami. Lokal prezentuje się wyjątkowo pięknie - eleganckie wnętrza są dopracowane w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Muzyka, unosząca się wśród zapachów restauracyjnych, działa kojąco na wszystkie zmysły i wzmacnia wrażenia smakowe. Szefem kuchni jest tu Jacek Grochowina, który swoje wybitne umiejętności doskonalił w samym London Ritz.

Już same przystawki są serwowane w lokalu w godny uwagi sposób. Królują tu przysmaki kuchni międzynarodowej, ale nie brakuje także polskich specjałów. Warto spróbować chociażby sarniny z żurawiną. Idealnie wypieczone mięso, wspaniałe aromaty, wyjątkowa różnorodność smaków i mistrzowskie połączenia. O kuchennej sztuce Nolity nie zapomina się szybko.

Wspaniałym zwieńczeniem kuchennych doznań są tutejsze desery z cytrusów oraz rodzimych owoców - zapowiedź słodkiej uczty, którą rozkoszujemy się aż do ostatniego kęsa.

Nolita to synonim klasy i nowej jakości w warszawskiej przestrzeni restauracyjnej. Obowiązkowy przystanek dla najbardziej wymagających smakoszy.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.nolita.pl
Adres:
ul. Wilcza 46
Telefon:
+ 48 22 292 04 24
Strona www:
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek:
lunch 12.00 - 15.30
kolacja 18.00 - 22.30
sobota 13.00 - 23.00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie