Warszawa

NOWINA - Restauracja - WINE BAR - WINE SHOP

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Nowina to wyjątkowe miejsce na winiarskiej mapie Warszawy, gdzie w jednej przestrzeni znajduje się zarówno wine bar, restauracja, sklep z winem, galeria vintage oraz muzeum korkociągów.

Jest to wynik zamiłowania do dobrego designu, jakościowego wina oraz smacznego jedzenia. Przy tworzeniu konceptu Nowiny wykorzystane zostało bogate doświadczenie w każdej z dziedzin, które się w Nowinie krzyżują, gdyż miejsce prowadzą córki czołowego importera win – siostry Cybulskie, których tata importuje jakościowe wina do Polski od prawie trzydziestu lat, stąd zamiłowanie do wina zostało zaszczepione u nich już w młodym wieku. Designem zajął się Piotr Płoski ze studia projektowego smallna, który za projekt i realizację wnętrza Nowiny został nagrodzony prestiżową nagrodą A’Design Awards.

Całość dopełnia autorska, sezonowa kuchnia Arkadiusza Janczarka – członka Stowarzyszenia Slow Food Polska oraz wielokrotnego obrońcy podwójnych sztućców Michelin.

Nowina to miejsce cieszące oko, nos i usta. Miejsce, gdzie dobra jakość idzie w parze z wyjątkową, niezobowiązująca atmosferą.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.nowina.waw.pl
Adres:
00- 513 Warszawa
ul.Nowogrodzka 4 lok. U1 - U3
Telefon:
+48 663 444 442 WINE BAR

Godziny otwarcia:
pon.-czw. 12:00 - 23:00
pt.-sob. 12:00- 01:00
niedz. nieczynne

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie