Warszawa

Mielżyński

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Polska bezsprzecznie - jeśli chodzi o alkohole - kojarzy się z wódką. Równie chętnie sięgamy jednak po piwo i wino. Właśnie ten ostatni trunek jest konikiem Roberta Mielżyńskiego, który od lat zajmuje się jego importem oraz hurtową i detaliczną sprzedażą.

Każde wino jest osobiście wybierane przez pana Mielżyńskiego, a następnie sprowadzane z najlepszych winnic świata. W restauracji, która znajduje się przy ul. Burakowskiej 5/7 możemy nie tylko skosztować wina wybranego specjalnie pod nasze gusta, ale również porozmawiać o kulturze winiarskiej, zdegustować inne interesujące nas smaki, a przy okazji posłuchać odbywającego się akurat koncertu. W lokalu mamy do wyboru wina z Europy i... właściwie z całego świata.

Dla wymagających powstała oferta specjałów i akcesoriów, takich jak winne i balsamiczne octy, oliwy, makarony oraz słodycze. Z szerokiego asortymentu można skomponować niezwykły prezent dla bliskich osób.

W menu restauracji znajdziemy sałaty, mięsa, makarony czy desery. Zamawiając danie, możemy mieć pewność, że dobrane do niego wino będzie tworzyło z nim idealną kompozycję.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.mielzynski.pl
Adres:
ul. Burakowska 5/7
Telefon:
+ 48 22 636 87 09
Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek 9:00-23:00
sobota 11:00-23:00
niedziela 12:00-18:00
Ceny:
40 - 70 zł za danie główne

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Wina w dodatku do smacznego jedzenia dają przyjemną całość, dzięki której chce się tu wracac, nie ma tygodnia bez wizyty tutaj ;)