Warszawa

Hoża by Mondovino

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Zarówno turyści, jak i mieszkańcy Warszawy poszukujący wyjątkowych i klimatycznych miejsc w stolicy, powinni zajrzeć do ponad stuletniej kamienicy, gdzie w sędziwych wnętrzach, pod industrialnymi lampami znajduje się wyjątkowa kolekcja 150 gatunków win.

Hoża by Mondovino to miejsce, w którym skosztować można wyjątkowych smaków win z całego świata. Nazwa lokalu przenosi nas w historyczne czasy renesansu, zarazem łącząc w sobie powiew młodości ukryty w niezobowiązujących trendach.

Każdy znajdzie tu kąt dla siebie, gdyż lokal dysponuje aż czterema salami, wino- i whisky-barem, enoteką, małą salą klubową z humidorem (specjalnie z myślą o lubiących popalać cygaro), a także dziesięcioosobowym pokojem, idealnym do organizacji kameralnego spotkania. Dźwięki latynoskiego jazzu umilają kosztowanie owoców morza w argentyńskim stylu, a ogródek w wewnętrznym patio pozwala na miłą chwilę odpoczynku.

Właścicielami lokalu jest wyjątkowo sympatyczne małżeństwo. Ona, czyli Małgosia, jest duszą Hożej by Mondovino. Klimat panujący w lokalu to jej zasługa. Połączenie zamiłowania go gastronomii i sztuki zakwitło świetnym pomysłem na ciekawe miejsce. Tomek to artystyczna dusza, aktor Teatru Narodowego i Polskiego, to także znawca win, doceniany wśród sommelierów polskich za wyjątkowy talent do trafnej oceny i doboru win.

Hoża by Mondovino to przede wszystkim profesjonalna obsługa oraz wyjątkowa otwartość na klienta i jego wyszukane potrzeby. Ta restauracja podbija serca kolejnych gości.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.hoza.warszawa.pl
Adres:
ul. Hoża 25 a
Telefon:
+ 48 515 037 001
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota 12:00 - 23:00
niedziela 12:00 - 21:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • To co jest głównym plusem, to atmosfera.. wyjątkowe miejsce, w którym czuć duszę winiarni, miło przybyć i usiąść na dłużej niż chwilę
  • Probably one of the best restaurants I've visited, very delicious and nice service