Warszawa

Gobi

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Gobi

Restauracja Gobi to gratka dla fanów kuchni świata, choć z pewnością każdy znajdzie w niej coś dla siebie. W bogatym menu znajdziemy ponad 30 dań kuchni mongolskiej i koreańskiej. Tradycyjne potrawy z dalekiej Mongolii, przyrządzane są przez najlepszych kucharzy.

W kameralnej, nastrojowej atmosferze, która panuje w restauracji Gobi, można odpocząć i oderwać się od codzienności. Klimatyczne wnętrze przenosi nas w świat innej kultury, a zapachy rozchodzące się z kuchni budzą nasz apetyt.

Na początek warto zamówić tradycyjny talerz mongolski, a dla amatorów zup polecamy treściwe zupy z mięsem, pierogami, warzywami, czy krewetkami. Na drugie danie świetnie nadają się mongolskie pierogi z wołowiną. Popijając nasze ulubione napoje, możemy kosztować pyszności, zamawiając deskę mięs z grilla, na którą składa się m.in. pieczone żebro świni, mięso wołowe czy szaszłyk z owcy. Jeśli mamy ochotę na dania w stylu koreańskim, to czeka tu na nas np. grill koreański, bulgagi, jeyuk bokkeum, a smakoszy kuchni azjatyckiej na pewno zadowoli smak polędwicy teriyaki.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://viacitymap.pl/Miasta/Warszawa/Restauracje-i-kawiarnie/Gobi
Adres:
Nowogrodzka 84/86, 00-001 Warszawa
Telefon:
577 909 959
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 10:00 - 00:00
niedziela: 11:00-23:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie