Warszawa

Genesis

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

„Restauracja Genesis to „początek”, powrót do korzeni, do kuchni szczerej i prawdziwej, czerpiącej z natury to, co najlepsze.”

To wyjątkowe miejsce łączy w sobie współczesne nuty z szacunkiem do przeszłości i natury. Nowoczesna bryła budynku nawiązuje do kształtu serca. Wchodząc do wnętrza restauracji, poza przyjazną atmosferą, poczujemy ciepło, które roztacza grill opalany węglem drzewnym i drewnem. Potrawy tworzone dzięki niemu zyskują niepowtarzalny, dymny aromat i smak.

W Genesis skosztujemy dań kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowywanych z najwyższą precyzją i dbałością o jakość składników. Pełnowartościowe produkty pochodzą od lokalnych dostawców, oraz sprowadzane są bezpośrednio ze słonecznej Hiszpanii. Profesjonalni kucharze, a wśród nich szef kuchni Artur Grajber (żywa legenda warszawskiej gastronomii) z pewnością nie zawiodą naszych oczekiwań. Dodatkową atrakcję stanowi otwarta kuchnia, która pozwala przyjrzeć się z bliska sztuce gotowania.

Restauracja choć pełna elegancji i wyjątkowego stylu, zapewnia niezobowiązującą atmosferę. Ciekawa bryła budynku (jedyna w swoim rodzaju na świecie, jeśli chodzi o konstrukcję i myśl architektoniczną) oraz wystrój pełen organicznych kształtów pozwalają na wyciszenie i ucieczkę od zgiełku miasta.

Lokal usytuowany przy tętniącym życiem Placu Europejskim posiada trzy kondygnacje, ogródek i taras widokowy. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane oraz wyposażone w specjalny system oświetlenia dający szerokie możliwości kreowania nastroju panującego wewnątrz. Na życzenie klienta, przy organizacji większych imprez, udostępniany jest także profesjonalny sprzęt do nagłośnienia oraz szatnia.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://viacitymap.pl/Miasta/Warszawa/Restauracje-i-kawiarnie/Genesis
Adres:
Plac Europejski 5
Warszawa
Telefon:
22 395 75 77
Godziny otwarcia:
poniedziałek: 12-22:30
wtorek: ZAMKNIĘTE
środa: 12-22:30
czwartek: 12-14
piątek: ZAMKNIĘTE
sobota: 12-1:30
niedziela: ZAMKNIĘTE

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie