Warszawa

Elixir by Dom Wodki

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Francuzi szczycą się koniakiem i szampanem, Szkoci whisky, Włosi grappą i prosecco. Amerykanie sławią bourbon, Meksykanie tequilę, a Hiszpanie gloryfikują swoje wina. Polacy zaś mają doskonałą wódkę, uznawaną w świecie za najbardziej rozpoznawalny polski produkt oraz wyjątkową żywność, chleb i specjały regionalne, które w żadnym innym miejscu nie smakują tak jak tu. 
 
Połączenie tych wyjątkowych atutów to kwintesencja DOMU WÓDKI, którego misją jest propagowanie najlepszych tradycji kulinarnych i gorzelniczych naszego kraju oraz nadanie polskiej kuchni i wódce należnej rangi, na tle innych narodowych kultur alkoholowych i gastronomicznych. 
 
ELIXIR to restauracja, w której można zgłębić tajniki modnego na świecie food pairingu, czyli teorii i praktyki połączeń smakowych. Menu stanowią dania kuchni polskiej, inspirowane tradycjami kulinarnymi różnych regionów kraju, pokazane w nowoczesnej odsłonie i na życzenie Gości łączone z trunkami, starannie dobieranymi przez grono szefów kuchni, vodka masterów oraz baristów i mixologów z naszego VODKA ATELIER.
Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.domwodki.pl/#
Adres:
Wierzbowa 9/11, 00-094 Warszawa
Telefon:
22 828 22 11
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela: 12:00 - 0:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie