Warszawa

Dom Polski

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Restauracja Dom Polski doskonale odzwierciedla klimat i temperament narodowy. Mieści się na Saskiej Kępie, w pięknym stylowym budynku z magicznym, zacisznym ogrodem, czynnym w sezonie letnim.

Wewnątrz restauracja mieści kilka kameralnych sal oraz oranżerię (zimowy ogród). Miejsce to idealnie nadaje się zarówno na spotkania biznesowe, jak i rodzinne obiady. Panująca tu domowa atmosfera, doskonały styl i elegancja zaspokoi najbardziej wybredne gusta.

Restauracja stawia na kuchnię typowo polską, ale lekką i odtłuszczoną, z dużą ilością ryb, dziczyzny oraz drobiu. Suplementem karty dań jest wkładka „Cztery pory roku”, z sezonowo dostępnymi propozycjami.

Dyskretna i miła obsługa restauracji, wspaniałe wrażenia kulinarne oraz niewymuszona elegancja restauracyjnej przestrzeni, to z pewnością mocne strony Domu Polskiego, który wśród warszawskich lokali mocno wybija się ponad przeciętność.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.restauracjadompolski.pl
Adres:
ul. Francuska 11
Telefon:
+48 22 616 24 32
Godziny otwarcia:
poniedziałek- niedziela 12:00 - 23:00
Ceny:
26-98 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Najbardziej polska knajpa i kuchnia w Warszawie moim zdaniem, którą polecam każdemu, kto chcę poczuć polski klimat w stolicy. Bardzo ciekawe miejsce, do tego karta pełna smakołyków.
  • Moja ulubiona restauracja Warszawska, piękne i smaczne jedzenie, choć porcje raczej małe.. Walory estetyczne 10/10 i obsługa prawidłowa