Warszawa

DEKANT - restauracja

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

 Dekant WineBar & Restaurant łączy ideę wine baru i restauracji z kuchnią międzynarodową .

Prowadzi też sklep z winami. Każdą butelkę wina można zakupić w cenie detalicznej. Oferta to 700 etykiet z całego świata, w której można odnaleźć perełki od tak słynnych producentów jak: La Rioja Alta, Querciabella, Thienot czy Baron Rotshchild, od supertoskanów, po wielką piątkę z Bordeaux , czy też słynne kalifornijskie pinoty. Można tu poznać smak wina od największych, a także małych producentów o niszowej produkcji. Każda butelka wina w Wine Barze pochodzi własnego importu.

Do dyspozycji klientów restauracja Dekant oddaje pieczołowicie przygotowaną i jedną z największych w Polsce selekcję win. Została ona uznana przez prestiżowy, nowojorski Wine Spectator za jedną z najwybitniejszych kart win na świecie.

W świat winiarski wprowadzają klientów specjalnie zatrudnieni, profesjonalni somelierzy, którzy chętnie i z pasją podpowiadają, które wino wybrać. Dopełnieniem kulinarnego szczęścia jest międzynarodowa kuchnia niezwykle zdolnego duetu dwóch młodych Szefów Kuchni. Serwują oni dania zdrowe, sezonowe, a przede wszystkim bardzo smaczne.

Świetne wina i pyszne jedzenie, to właśnie oferuje Dekant. Restauracja posiada również bogatą ofertę eventową i cateringową. Warto tu przyjść i poznać to miejsce.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://restauracja@dekant.com.pl
Adres:
ul.Zajęcza 15
00 - 351 Warszawa
Telefon:
+ 48 22 828 07 52
Godziny otwarcia:
pon. - czw. 12:00 - 24:00
pt. - sob. - niedz. - 12:00 - do ostatniego gościa

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie