Warszawa

Browar de Brasil

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Browar de Brasil to bar i jednocześnie minibrowar w centrum miasta. Oferowane są tam cztery gatunki piwa. Szukając tego odpowiedniego dla siebie, można skorzystać z opcji tak zwanej deski piw (3 małe kufle o pojemności 0,33 l, wypełnione różnymi gatunkami piwa z browaru).

Atutem tego miejsca jest niewątpliwie miła i pomocna obsługa. Zawsze uśmiechnięte Panie chodzą tu w kusych strojach w brazylijskich barwach. Towarzyscy barmani również służą pomocą.

Kolejnym plusem lokalu jest ogródek (dostępny dla palaczy), dzięki któremu można delektować się wspaniałą kuchnią, jednocześnie obserwując codzienne życie mieszkańców stolicy.

W Browar de Brasil dominuje kuchnia międzynarodowa i brazylijska. Po 18.00 królują brazylijskie przysmaki w postaci churrasco. Piwo i przekąski najlepiej smakują w towarzystwie znajomych, z którymi spokojnie możemy przyjść do lokalu w całym komplecie, gdyż miejsca jest tu pod dostatkiem.

Fani sportu będą zachwyceni ekranami rozwieszonymi w kilku miejscach baru. Transmisje z wydarzeń sportowych są tu na porządku dziennym.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.browardebrasil.pl
Adres:
ul. Marszałkowska 80
Telefon:
+ 48 534 600 990
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek 10:00 - 00:00
piątek - sobota 10:00 - 01:00
niedziela 10:00 - 00:00
Ceny:
10 - 56 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Super lokalizacja i miły klimat zachęcają do częstego odwiedzania tej knajpy, piwo jak dla mnie niezłe, choć bardziej smakują mi przystawki serwowane w tym miejscu. Byłem już kilka razy z dziewczyną i oboje byliśmy zadowoleni, polecamy! :)