Warszawa

The View

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

 "The View”  to prawie 1000m2 niepowtarzalnej powierzchni, znajdującej się na dwóch poziomach i zapewniającej najwyższą jakość klubowej atmosfery.Zaprojektowany w duchu architektury Nowego Jorku klub, ściśle odzwierciedla klimat najlepszych miejsc w tym mieście

 Znajduje się na 28. i 32. piętrze Spektrum Tower, jednego z najwyższych i najbardziej nowoczesnych budynków w Polsce, który mieści się przy ulicy Twardej 18, w samym sercu Warszawy.

Do klubu wjeżdża się dwiema panoramicznymi windami. Na 32 piętrze od późnej wiosny do wczesnej jesieni można nie tylko bawić się na najwyższym, liczącym 122m nad ziemią tarasie widokowym, ale również oglądać panoramę stolicy z perspektywy 360 stopni. W centralnym miejscu przestrzeni mieszczącej blisko 500 osób znajduje się okrągły bar, a wokół rozstawionych jest 28 stolików i wygodnych sof zapewniających 200 miejsc siedzących oraz DJka. Dla bardziej wymagających Klientów przygotowano sekcję VIP z lożami mieszczącą grupę 50 osób.

Na 28 piętrze znajduje się podświetlany, onyksowy bar, dance floor i DJka. Dodatkową atrakcją są dwa tarasy ze stolikami i kanapami. W środku zaaranżowano też strefę VIP mieszczącą 50 osób.

Klub jest bardzo popularnym miejscem wśród ludzi biznesu, mody, mediów oraz trendsetterów i celebrytów.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.theview.pl
Adres:
00-001 Warszawa
ul.Twarda 18
Telefon:
+48 663 971 942
E-mail:
Godziny otwarcia:
piątek - sobota 22:00 -05:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie