Warszawa

Równonoc

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Szukając najlepszych barów w stolicy, warto zajrzeć przede wszystkim na ulicę Chmielną. Chmielna pachnie beztroskim życiem i nocnymi imprezami. To tutaj znajdziemy najwięcej godnych polecenia nocnych lokali, a wspomniana Równonoc jest tego najlepszym przykładem.

Czego możemy spodziewać się po tym miejscu? Powierzchnia jest niewielka, ale wiecznie zajęte stoliki przed lokalem dużo mówią o jego popularności. Wnętrze Równonocy utrzymane jest w modnym ostatnio stylu, stonowane bielą, szarością i czarnymi akcentami, które idealnie oddają charakter i klimat tego miejsca. Stoliki na długiej i wąskiej antresoli to świetny punkt obserwacyjny dla tych którzy lubią przyglądać się ludziom.  Szeroki wybór naprawdę smacznego jedzenia, długa lista piw i innych alkoholi oraz przyjazna obsługa, która chętnie dogadza swoim klientom, to z pewnością mocne strony lokalu.

Równonoc to dobry wybór zarówno na popołudniową kawę, jak i na wieczorną rozrywkę z mocniejszymi trunkami w tle. Świeży, nowoczesny klimat przyciąga tak młodych, jak i starszych, którzy szukają godnej uwagi, rozrywkowej przestrzeni w samym środku miasta. 

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://viacitymap.pl/Miasta/Warszawa/Puby-I-Kluby/Rownonoc
Adres:
ul. Chmielna 5/1
Telefon:
+ 48 787 982 242
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek 16:00 - 3:00
piątek: 16:00 - 5:00
sobota: 14:00 - 5:00
niedziela: 14:00 - 3:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie