Warszawa

Przekąski Zakąski

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Przeniesienie baru Przekąski Zakąski bliżej centrum Warszawy okazało się strzałem w dziesiątkę. Nowe lokum jest znacznie większe, dzięki czemu unika się dusznego tłumu i można swobodnie poruszać się po barowych zakątkach. W nowych Przekąskach niestety nie spotkamy już za barem słynnego Pana Romana, który od samego początku nadawał specyficzny klimat temu miejscu. Nadal serwuje się tu jednak (podobne do podawanych wcześniej) przekąski i nadal panuje tu wyjątkowa atmosfera, która dalej przyciąga rzesze stałych zwolenników tego typu barów.

Poprzednia lista dań została wzbogacona o nowe pozycje, wszystko oczywiście w tej samej stylistyce, typowej dla Przekąsek. To, co powinno być podawane na ciepło jest ciepłe, a alkohol jak zawsze odpowiednio zimny. Przekąski Zakąski, jak sama nazwa wskazuje, są godne polecenia zarówno na małe co nie co w środku dnia, jak i na zagryzkę do wieczornego, mocniejszego trunku. Niskie ceny i popularna kuchnia przyciągają gości, którzy za niewielką cenę chcą skosztować dobrych alkoholi wypitych pod smacznego śledzia lub kwaśnego ogórka.

Różnorodność oferty, swobodna atmosfera lokalu oraz typowo polskie zasady picia alkoholu znalazły oczywiście wielu zwolenników i wciąż przybywają tu nowi goście, zauroczeni „przekąskowym" klimatem.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.gessler.pl/newruk8.htm
Adres:
Al. Jerozolimskie 44
Telefon:
+ 48 666 927 225
Godziny otwarcia:
24 h / dobę
Ceny:
do 20 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • klimat nieco gorszy niż wcześniej, ale i tak miejsce świetne i niedrogie