Warszawa

Państwomiasto

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Państwomiasto to lokal z minimalistycznym wystrojem i chłodnymi, szarymi wnętrzami z dodatkiem kamienia. Trudno określić co ma w sobie to miejsce , ale jedno jest pewne - przyciąga każdego dnia rzeszę klientów, którzy urzeczeni klimatem kawiarni przesiadują tu całymi godzinami.

Na alkoholowe menu składa się wyjątkowo bogaty wybór piw (również tych niszowych, rzadko spotykanych w innych lokalach) oraz cała gama wymyślnych koktajli i innych procentowych napojów. Smaczna kuchnia: kanapki m.in. z łososiem, serkiem brie czy sałatki, risotto w kilku wydaniach oraz wyborne śniadania z możliwością stworzenia własnego zestawu to kuszące propozycje, z którymi wychodzi do swoich klientów Państwomiasto.

Obsługa kawiarni wyjątkowo sprawnie radzi sobie z zamówieniami i z uprzejmością odpowiada na każde skinienie gości. Najważniejsi w Państwomiasto są właśnie ludzie, którzy tworzą wyjątkową i inspirującą atmosferę. Aspiracją lokalu jest nie tylko zaspokojenie kulinarnych potrzeb gości, ale też tworzenie miejsca żywych dyskusji artystycznych i politycznych. Miejsca, gdzie można również zakupić książkę, poczytać, a potem wymienić się opiniami na jej temat. To tu spotkamy intelektualistów, hipsterów, artystów i wszystkich spragnionych głębszych przemyśleń, posiadających przeróżne pasje. Jest jedno miejsce, które ich wszystkich łączy - to właśnie Państwomiasto.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://panstwomiasto.pl
Adres:
ul. Andersa 29
Telefon:
+48 224 009 464
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 9:00 - 24:00 +
Ceny:
5 - 25 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Really nice, cool place, great atmosphere, many people, also great food and drinks
  • Przyjemnie i przestronnie, cenowo również w porządku, więc polecam