Warszawa

Start Hotel Atos

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Start Hotel to sieć hoteli obejmująca miasta w całej Polsce. Atos (jeden z Trzech Muszkieterów)  to hotel o standardzie dwóch gwiazdek (Aramis posiada jedną gwiazdkę, a Portos  trzy). Położone są niedaleko siebie, wszystkie w pobliżu takich atrakcji turystycznych jak Łazienki Królewskie, Belweder czy Stare Miasto.

Start Hotel Atos ukierunkowany jest bardziej na osoby, które przybywają do stolicy w celach służbowych (niedaleko znajduje się Centrum Biznesowe). Jednak ci, którzy chcą zwiedzić Warszawę, również nie będą zawiedzieni. Hotel oferuje dwa typy pokoi o dobrym standardzie i w niskiej cenie: Standard Plus oraz Komfort. Pokoje są przestronne, utrzymane w spokojnych barwach, każdy z wygodną łazienką.

Śniadania w cenie 24 zł podawane są w godzinach od 6:30 do 10:30 w formie szwedzkiego stołu. Na obiad czy kolacje udać się można do restauracji znajdującej się w hotelu (kuchnia czynna do godziny 22:00). W barze z kolei czeka na gości aromatyczna kawa i zestaw alkoholi. Do hotelu można przybyć również z pupilem. Kolejnym udogodnieniem jest darmowe Wi-Fi oraz dostęp do kiosku internetowego.

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do 12:00.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.hotelatos.pl
Adres:
ul. Mangalia 1
Telefon:
+ 48 22 207 70 00
Ceny:
125 - 200 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie