Warszawa

Start Hotel Aramis

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Start Hotel to sieć hoteli obejmująca miasta w całej Polsce. Aramis, jeden z Trzech Muszkieterów, to hotel o standardzie jednej gwiazdki (Atos posiada dwie gwiazdki, a Portos trzy).

Hotele położone są niedaleko siebie, wszystkie w pobliżu takich atrakcji turystycznych jak Łazienki Królewskie, Belweder czy Stare Miasto. Do wyboru dostępne są cztery typy zakwaterowania: Standard, Standard Plus, Komfort i Studio. Bez względu na wybór, możemy zawsze liczyć na ciszę, spokój oraz komfortowe warunki.

Jak w każdym hotelu tej sieci, w Hotelu Aramis oferowane jest śniadanie w formie bufetu za dodatkową opłatą dwudziestu czterech złotych. Miła i chętna do pomocy obsługa pomoże nam na każdym kroku, począwszy od rejestracji po wymeldowanie z hotelu. Dla zmotoryzowanych gości wyznaczono strzeżone miejsca parkingowe. W hotelu znajduje się również sala klubowo-telewizyjna oraz restauracja.

Start Hotel Aramis to przyzwoita alternatywna noclegowa w korzystnej cenie i w świetnej lokalizacji, dzięki czemu dojazd do najważniejszych punktów w mieście nie sprawia najmniejszych problemów.

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do 12:00.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.hotelaramis.pl
Adres:
ul. Mangalia 3b
Telefon:
+ 48 22 207 80 00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie