Warszawa

Mercure Warszawa Centrum

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Mercure Warszawa Centrum usytuowany jest w samym sercu Warszawy, tuż obok największego centrum handlowego w mieście - Złotych Tarasów oraz w sąsiedztwie największych kompleksów biznesowych. Lokalizacja hotelu zachwyci zarówno turystów, jak i gości biznesowych.

Pokoje hotelowe są klimatyzowane, posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu, telewizji satelitarnej, bezpośredniej linii telefonicznej, a także sejfu, radia oraz minibaru. Dodatkowo hotel oferuje specjalne pokoje dla osób niepalących, a także bezpłatną możliwość zakwaterowania nawet dwójki dzieci, co jest wyjściem naprzeciw potrzebom rodziny wyjeżdżającej na wakacje. W każdym z pokoi, z myślą o klientach biznesowych, zaprojektowane zostały specjalnie przystosowane miejsca pracy. Hotel oferuje także usługę telefonicznego budzenia oraz czynną całodobowo recepcję.

Restauracje Brasserie oraz Winestone oferują gościom szeroki wybór śniadań w formie bufetu, a także bogatą ofertę dań obiadowych i kolacji. Sezonowe menu pozwala w pełni skorzystać z przysmaków kuchni regionalnej i międzynarodowej.

W pełni wyposażone sale konferencyjne posiadają najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny oraz dostęp do światła dziennego, co sprawia, że są idealne do organizacji zarówno dużych szkoleń, jak i rozmów kwalifikacyjnych.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie