Warszawa

Mamaison Residence Diana

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

 Ten czterogwiazdkowy aparthotel należy do międzynarodowej sieci luksusowych hoteli Mamaison. Rezydencja znajduje się w odrestaurowanym budynku pochodzącym z XIX wieku, a mieszczące się w niej apartamenty są przestronne, komfortowe i urządzone ze smakiem.  

 Do dyspozycji gości są przytulne sypialnie, w pełni wyposażone kuchnie i łazienki, pralnia, parking, taras oraz szereg innych wygód, które gwarantują udany pobyt w Warszawie. Lokalizacja w pobliżu Nowego Światu, wysoki standard apartamentów oraz profesjonalna obsługa budzą zaufanie wszystkich gości Mamaison.

Goście Mamaison Residence Diana Warsaw mogą odwiedzić doskonałą restaurację „Mąka i Woda”, która specjalizuje się w daniach włoskich albo skorzystać z room service menu i zjeść posiłek w zaciszu własnego pokoju. Na terenie ośrodka znajdują się także dwie sale konferencyjne, które umożliwiają organizację spotkań w eleganckim i profesjonalnym otoczeniu. 

Dzięki licznym udogodnieniom apartamenty hotelu Mamaison Residence Diana Warsaw są atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnych pokoi hotelowych. 
Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.mamaison.com/pl/warsaw-diana.html
Adres:
Chmielna 13A
Telefon:
+48 225 059 100

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie