Warszawa

Emma Hostel

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

To miejsce z ideą i pomysłem, usytuowane w centrum Warszawy, w zabytkowej kamienicy na ul. Wilczej. Hostel zaprasza w swoje progi przede wszystkim aktywistów i działaczy nieformalnych grup i kolektywów, pracowników i wolontariuszy organizacji pozarządowych. Jak w domu poczują się tutaj również osoby podróżujące ze swoimi pupilami. Osoby starsze i organizatorzy festiwali mogą liczyć na zniżki i specjalne oferty. 

Hostel Emma słynie ze swoich ekologicznych poglądów: wszyscy jego mieszkańcy żyją w zgodzie z naturą. Używa się tu tylko przyjaznych dla środowiska środków higienicznych, mebli oraz elementów wyposażenia. Kawa i herbata pozostawiona dla dyspozycji gości pochodzi ze sprawiedliwego handlu. Weganie oraz wegetarianie mają zapewnione śniadanie za darmo, a ręczniki i pościel wliczone są w ogólną cenę pobytu. Łazienka jest wspólna dla wszystkich, chyba że wcześniej zażyczymy sobie inaczej – wtedy trzeba to ustalić w trakcie zgłoszenia. Pokoje nazwane są na cześć aktywistów i działaczy społecznych.

W zależności od tego, który pokój wybierzemy, zapłacimy od 35 do 150 zł za nocleg. W hostelu jest czysto i przyjaźnie, a przede wszystkim blisko do wielu miejsc promujących kulturę i sztukę.

Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do 11:00.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.emmahostel.pl
Adres:
Wilcza 25/4
Telefon:
+ 48 22 629 76 95
Ceny:
35-150 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie