Warszawa

Walt Disney - Fantazja

Sala Kongresowa
Pl. Defilad 1 /

01.06.2014 16:00

-

01.06.2014 21:00

Już pierwszego czerwca w Sali Kongresowej odbędzie się premiera sławnego, filmowego spektaklu z 1940 – „Fantazja”. Wydarzenie z cyklu „Magiczne Koncerty” co roku przyciąga całe rodziny do obcowania z muzyką klasyczną. To Walt Disney po raz pierwszy połączył muzykę klasyczną z obrazem a teraz wy będziecie mogli usłyszeć na żywo wspaniałe kompozycje Beethovena, Czajkowskiego czy Bacha zaprezentowanych z kultowymi scenami z bajek.

Na ekranie kinowym zobaczymy animacje wyświetlane do najbardziej znanych utworów muzyki klasycznej w wykonaniu orkiestry Sinfonia Varsovia w towarzystwie Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Marcina Nałęcz-Niesiołowskiego. W programie m.in. „Ave Maria” Franciszka Schuberta, „Dziadek do orzechów” Piotra Czajkowskiego i „VI Symfonia Pastoralna” Ludwig van Beethovena. Wydarzenie, które nie tylko spodoba się milusińskim, ale i obudzi w dorosłych sentyment z dzieciństwa.

Bilety: 49-129zł. Dostępne w sprzedaży internetowej na www.eventim.pl i www.ticketpro.pl. Sprzedaż stacjonarna w kasie Sali Kongresowej (pon.-pt. 11:00 – 18:00, sb. i niedz. 11:00 – 15:00).

Strona internetowa: www.magicznekoncerty.pl

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej