Warszawa

Targi Świąteczne OCH BAZAR!

Niebo /

22.12.2016 13:00

-

22.12.2016 21:00

Tuż przed świętami 22 grudnia, między 13:00 a 21:00 OCH BAZAR! zaprasza na specjalne targi świąteczne. To już ostatni moment na zrobienie prezentów i jedyna szansa na uniknięcie zatłoczonych Centrów Handlowych.

OCH BAZAR! zbierze najlepszych wystawców w jednym miejscu. W Niebie, na ul. Nowy Świat 21 będziecie mogli nie tylko zrobić świąteczne prezenty, ale również zaopatrzyć się w świąteczne dekoracje i akcesoria. Ponadto, znajdziecie również: ubrania i biżuterię. Natomiast jeśli ktoś nie zdążył zapakować swoich upominków, będzie również profesjonalne pakowanie prezentów!

W HAND WORKS, BRAZI, LEŻAKOWNIA, SCORECCIONE JEWELRY, MOSCA, DRESS YOU UP, DETOX DESIGN, SENVENIU, POLY POLANSKA & CO, PREZENT Z MISJĄ, JOANNA KOMOROWSKA, GLAM BY BIŻUARTERIA, NOSZKI DULCEDO, MAIME BIŻUTERIA AUTORSKA, KOPI, HOW DO I LOOK, SUNLOVERS, ALICJA GETKA LAB, CANDY SOX, WATCH THIS, MARLENA DOMŻAŁOWICZ, SZCZĘSNY DESIGN, BEATAŁOMOT, KELLY KULLA, EGOCENTRIC JEWELLERY, MADELINE CLOTHING, CLOOE, KAJMAK, WOOL SO COOL, SKINISSIMO.

Więcej na: https://www.facebook.com/events/1614464165523775/

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej