Warszawa

TWÓJ NOWY DZIEŃ

Znajomi Znajomych
ul. Wilcza 58a /

17.01.2015 11:00

-

17.01.2015 18:00

Jeśli jeszcze nie zaczęliście spełniać swoich noworocznych postanowień to warto wybrać się do Znajomi Znajomych, aby wziąć udział warsztatach "Twój Nowy Dzień". Odnajdziecie tam motywację do działania i dowiecie się więcej o sobie. Nieważne jakie macie plany na ten rok, te warsztaty pomogą wam je zrealizować. Warszawscy blogerzy i pasjonaci podzielą się z wami swoją pasją. Wystarczy spojrzeć na listę warsztatów, aby odnaleźć dla siebie coś interesującego. 

11:00-12:30 Dating Coach

Jeśli jeszcze nie odnaleźliście swojej drugiej połowy to warto posłuchać jaki jest sekret do znalezienia prawdziwej miłości. Aby wziąć udział wystarczy się zarejestrować na: http://eepurl.com/3Dycn

12:30-14:00 Tropicielka Talentów = Pasjonujące Życie

Warsztaty z Anną Wolską z Brightside Coaching, która pomoże wam odnaleźć wasz talent i pokaże jak go wykorzystać w nowym roku.

14:00-15:00 Wewnętrzna moc i przestrzeń dla spełnienia w 2015 roku

Wiedza i technika Kundalili Yogi pomoże wam wkroczyć w nowy rok. Pamiętajcie o zabraniu wygodnego stroju bo czeka was rozciąganie. 

15:00-16:00 W harmonii z portmonetką

Na warsztatach dowiesz się jak zadbać o swój budżet i zaplanować wydatki, aby mieć pieniądze na spełnianie własnych marzeń. Coach Agnieszka Ostrowska pomoże wam lepiej zrozumieć wasz stosunek do pieniędzy.

Jeśli chcecie się zapisać na warsztaty to wystarczy wysłać maila na adres celebruj@gmail.com.

To nie wszystko co przygotowali organizatorzy! Zróbcie własny scrapbooking, poznajcie zasady kanadyjskiej gry Crokinole, weźcie udział w warsztatach kulinarnych i nauczcie się robić skórzaną biżuterię jak i dekoracje do domu. Na koniec czekają na was zakupy! W Strefie Drugiej Szansy kupicie używane ubrania, akcesoria od dziewczyn, które postanowiły odświeżyć swoją garderobę. Jeśli i wy macie w domu niepotrzebne ubrania to za 35zł możecie się wystawić i pozbyć niepotrzebnych rzeczy. 17 stycznia - nie zapomnijcie tej daty!

 

Wstęp wolny!

Strona internetowa: https://www.facebook.com/events/798682820203787/

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej