Warszawa

Stażewski, Nowosielski, Dominik – wystawa i aukcja w DESA Unicum

Warszawski Dom Aukcyjny DESA Unicum /

16.06.2016

-

23.06.2016

Od 11 czerwca, między godziną 11:00 a 19:00 w dni powszednie oraz między 11:00 i 16:00 w soboty, w domu aukcyjnym DESA Unicum będzie można oglądać wystawę przedaukcyjną ART OUTLET Sztuka Współczesna. Dla wszystkich zainteresowanych, zostaną wystawione prace Henryka Stażewskiego, Jerzego Nowosielskiego, Edwarda Dwurnika oraz Tadeusza Dominika. Jest to niebywała okazja zostania posiadaczem doskonałych dzieł artystów. 23 czerwca o godzinie 19:00 wystawę zakończy aukcja, na której po raz pierwszy, ceny wywoławcze będą aż tak niskie. Wydarzenie jest również doskonałą okazją do zapoznania się z dziełami dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji tego zrobić. Doświadczeni kolekcjonerzy, jak i osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z kolekcjonowaniem będą mogli wzbogacić swoje zbiory o naprawdę ciekawą twórczość. Prezentowane dzieła będą odzwierciedlać rozmaite style, dziedziny i okresy.

Wśród nich będzie można obejrzeć klasyków sztuki XX wieku, jak również artystów młodego pokolenia.

Do licytacji dostepne będą m.in. dwa reliefy Henryka Stażewskiego, stworzone w nurcie abstrakcji geometrycznej. Ceną wywoławczą jest 8000 zł.

Dostępne bedą także obrazki, rysunki i szkice Jerzego Nowosielskiego. Tutaj cena wywoławcza będzie wynosiła 12000, co również jest ceną niewysoką zważywszy na fakt, że ceny dzieł Nowosielskiego oscylują w okolicach 100 000.

Licytacja będzie również doskonałą okazją do zakupu prac mniej znanych artystów, dlatego z pewnością warto skorzystać z takiej oferty.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej informacji znajdziecie na: https://desa.pl/pl/auctions/339/art-outlet-sztuka-wspolczesna-23- czerwca-2016-godz-19

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej