Warszawa

Spektakl w prezencie dla widzów, czyli 6. urodziny Och-Teatru

Och-Teatr /

16.01.2016 16:00

-

16.01.2016

Z okazji swoich szóstych urodzin stołeczny Och-Teatr ma dla widzów wyjątkową propozycję! 16 stycznia odbędą się dwa specjalne pokazy najnowszej sztuki w reżyserii samej Krystyny Jandy pt. „UDAJĄC OFIARĘ”. Na pierwszy z nich, o godz. 16:00, każdy może odebrać bezpłatne zaproszenia w kasach teatru (można je odbierać od 11 stycznia od godz. 10:00, zaś każdy widz może otrzymać maksymalnie dwa zaproszenia). Na drugi urodzinowy spektakl, odbywający się o godz. 19:30, nadal można kupić bilety w regularnych cenach (zarówno w kasie teatru jak i za pośrednictwem strony internetowej).

„UDAJĄC OFIARĘ” to niezwykły spektakl zrealizowany na podstawie jednego z najistotniejszych i najciekawszych współczesnych dramatów, napisanego przez braci Olega i Władimira Presniakow. Bohaterem jest Wala, który mimo ukończenia studiów na uniwersytecie podejmuje dość nietypową pracę – odgrywa ofiary podczas policyjnych wizji lokalnych. Owe rekonstrukcje nie umożliwają jednak odnalezienia sprawcy, a służą wyłącznie udowodnieniu najprostszej, z góry założonej tezy. Pojawiają się również sceny z domu rodzinnego Wali, które dramatyzmem nie ustępują tym z miejsca zbrodni.

„UDAJĄC OFIARĘ” to groteskowy, zabawny i barwny obraz współczesnej Rosji, lecz także współczesnego świata, w którym tak ciężko pozostać sobą, a zbyt wiele osób wybiera pozbawione przemyśleń życie bez zobowiązań.

Oprócz nazwiska reżyserki widzów przyciągną zapewne również wystąpujące w sztuce znakomici aktorzy: Izabela Dąbrowska, Elżbieta Jarosik, Elżbieta Romanowska, Agata Sasinowska, Bilguun Ariunbaatar, Piotr Borowski, Mirosław Kropielnicki, Sylwester Maciejewski, Adam Serowaniec, Jędrzej Taranek i Michał Żurawski.

Spektakl dla widzów powyżej 16. roku życia.

 

Och-Teatr

ul. Grójecka 65

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej