Warszawa

Poznaj historię warszawskich kamienic!

Wolskie Centrum Kultury /

02.06.2016 18:00

-

02.06.2016

Jaką historię kryją w sobie kamienice, które na co dzień mijamy na swojej drodze? Jaką przyszłość Warszawy będą współtworzyć? Ogrodowa 65 Kamienica na Woli i Wolskie Centrum Kultury przygotowały specjalne wydarzenie dla wszystkich miłośników architektury tej dzielnicy, a także pasjonatów fotografii.

Podczas wydarzenia, które odbędzie się 2 czerwca, historyk sztuki i autorka książek o warszawskich obiektach architektonicznych, Pani Magdalena Stopa, opowie o klimatycznych i niosących w sobie historię wolskich kamienicach. Spotkanie pod hasłem: „Jaką historię kryją w sobie kamienice na Woli?” będzie idealną okazją do poznania informacji, które na co dzień nie są dla nas dostępne, a wiążą się bezpośrednio z rzeczywistością, która nas otacza.

Spotkanie z autorką nie jest jedyną atrakcją, na którą mogą liczyć uczestnicy. Z wydarzeniem związany jest również konkurs fotograficzny polegający na uchwyceniu w dowolny sposób elementu architektury Woli. Może to być zarówno zdjęcie współczesne, jak i archiwalne, znalezione w domowych zakamarkach. Trzej zwycięzcy otrzymają zestawy nagród właśnie podczas wydarzenia 2 czerwca w Wolskim Centrum Kultury na ul. Działdowskiej 6. Ponadto fotografie wykonane przez uczestników staną się częścią wystawy zaprezentowanej w czasie eventu.

Na wszystkich gości będzie również czekał smaczny poczęstunek.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu są dostępne na fanpage’u „Ogrodowa 65 Kamienica na Woli” oraz tutaj: http://realco.pl/artykul-konkurs.html

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej