Warszawa

Koncert Moniki Urlik - 11.02.2017

MOMU /

11.02.2017 00:00

-

11.02.2017 00:00

Kulturalny Teatralny to cykl wydarzeń kulturalnych odbywających się w restauracji MOMU, położonej przy placu Teatralnym w Warszawie.

Od września 2016 restauracja stała się przystankiem dla artystów muzyków, malarzy, ilustratorów, fotografów oraz aktorów.

Każdego wieczoru w MOMU gości muzyka na żywo, dzięki odbywającym się występom znanych i niszowych artystów muzyków. Od kameralnych autorskich wieczorków, po większe koncerty odbywające się w dolnej części restauracji. Podczas wizyty w MOMU można usłyszeć takich artystów jak: Krzysia Górniak, Alicja Napiórkowska, Monika Urlik, Weronika Lewandowska, Iwona Manista-Kutryś. Natomiast dla prawdziwych miłośników muzyki jazzowej specjalnie w MOMU swoje nuty prezentuje pianista - Andrzej Wysocki i saksofonista - Wiesław Wysoki na co dzień współpracujący z Warszawskimi Teatrami Muzycznymi czy też Warszawską Akademią Muzyczną.

W ramach projektu „Kulturalny Teatralny” już 11 lutego (sobota), w MOMU odbędzie się koncert Moniki Urlik. Wieczór otworzy Walentynkowy weekendu w MOMU. Moniki Urlik swoim występem przeniesie Was w niezapomnianą podróż muzyczną po autorskich utworach z debiutanckiej płyty oraz nowościach będących niespodzianką z materiału na nowy krążek.

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej