Warszawa

"Kolacja dla głupca" - Sylwester w Teatrze Ateneum

/

31.12.2015 19:00

-

31.12.2015

„Kolacja dla głupca” to spektakl konsekwentnie przyciągający nowych widzów i jednocześnie powiększający grono wiernych wielbicieli, którzy widzieli go już nie raz. Z tego właśnie powodu to on będzie sztuką, którą Teatr Ateneum postanowił pożegnać 2015 rok.

Głównym bohaterem przedstawienia jest Pierre Brochant, zamożny wydawca i człowiek sukcesu. Z przyjemnością kpi z osób, którym nie powodzi się tak dobrze jak jemu. Wtorkowym rytuałem jego i jego kolegów są zaś tytułowe „kolacje dla głupca” - konkursy, na które każdy z nich przyprowadza ze sobą towarzysza o jak najniższym ilorazie inteligencji. Dzięki poznaniu pewnego wyjątkowo małe bystrego księgowego z ministerstwa finansów Pierrowi wydaje się, że następna wygrana należy do niego, jednakże sprawy zaczynają się komplikować...

Sylwestrowy spektakl rozpocznie się 31 grudnia o godz. 19:00, a na osoby, które postanowią ten magiczny wieczór spędzić w Teatrze Ateneum czeka poczęstunek, wspólne wznoszenie toastu za nadchodzący Nowy Rok oraz upominek – niespodzianka.

 

Teatr Ateneum

31 grudnia 2015

godz. 19:00

Bilety: 190 PLN

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej