Warszawa

Gramy dla Marka Ałaszewskiego

Klub Stodoła /

22.11.2016

-

22.11.2016

Na 22 listopada zaplanowany jest koncert charytatywny dla Marka Ałaszewskiego – muzyka, malarza i kompozytora.

W warszawskiej Stodole będzie można usłyszeć: Marka Bałata, Jana Borysewicza z Lady Pank, Leszka Cichońskiego, Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera, Czarnego Psa, Olafa Deriglassowa z Homo Twist, Wojciecha Hoffmana z Turbo, Lecha Janerkę, Tomasza Jaśkiewicza z Niemenu, Mietka Jureckiego z Budki Suflera, Jacka Kleyffa, Klan, Mariana Lichtmana z Trubadurów, Tomka Lipińskiego z Tiltu, Piotra Nalepę, Oldbreakout , Perfect, Marka Piekarczyka z TSA, Wojciecha Rucińskiego, Ryszarda Rynkowskiego, Józefa Skrzeka z SBB, Stanisława Soykę, Muńka Staszczyka z T.Love, Ryszarda Sygitowicza z Perfect, Krzysztofa Ścierańskiego ze String Connection i Wojtka Waglewskiego z VooVoo.

Marek Ałaszewski był wokalistą i gitarzystą zespołu Pesymiści i Bardowie. W latach 70. założył zespół Klan. Zajmował się również malarstwem. Do niedawna udzielał się jako malarz i kompozytor. N iestety w tym roku w maju dostał ciężkiego udaru.

Obecnie przechodzi bardzo kosztowną rehabilitację. W ubiegłym roku wystąpił na koncercie charytatywnym Marka Karewicza. Teraz sam potrzebuje wsparcia.

Bilety - 100 pln (miejsca siedzące) do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10) oraz na www.stodola.pl

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej