Warszawa

7 Milionów w Koperniku !

Centrum Nauki Kopernik /

27.07.2017

-

31.08.2017

7 Milionów w Koperniku !

Centrum Nauki Kopernik odwiedził niedawno 7 milionowy gość. Pani Dominika Siawrysz z Krakowa, przyjechała tu z mężem po raz pierwszy. W ramach wyróżnienia, otrzymała kartę członkowską klubu Kopernika, dzięki której będzie mogła być stałym gościem centrum i korzystać codziennie z wszystkich atrakcji. Firma Samsung – partner strategiczny Kopernika, uhonorowała Panią Dominikę także specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu w domowym zaciszu będzie mogła zgłębiać tajemnice nauki, za pomocą urządzeń najlepszej jakości.

Państwa Siawrystuż za bramkami wejściowymi do Centrum powitał dyrektor naczelny Kopernika Robert Firmhofer oraz Magda Olborskaz Samsung Polska.

Centrum Nauki Kopernik to niezwykłe miejsce, które pozwala odkrywać prawa nauki w sposób kreatywny i ciekawy. Zainteresowanie gości nie maleje, co świadczy o wysokim poziomie oferowanych atrakcji.

W związku z wizytą 7 milionowego gościa, na wszystkich zwiedzających czekały dodatkowe przygody. Na siedmiu specjalnych stanowiskach można było prowadzić eksperymenty, związane z cyfrą 7 – nauczyć się zapisywać ją w różnych systemach, żeglować wokół 7 kontynentów, wiązać węzły w 7 ruchach, rozwiązywać się w  7 minut, umieszczać 7 sztućców na jednym gwoździu, grać 7 nut gamy i przelewać wodę w 7 sekund.

Kluby muzyczne na topie

Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Bollywood Lounge

Bollywood Lounge

Bollywood Lounge to jeden z niewielu klubów indyjskich w Warszawie.…
Klub Capitol

Klub Capitol

Miejsce to stanowi interesujące i nietypowe połączenie klubu…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej