Warszawa

Zakupy w Warszawie: centra handlowe

Wybierając się na zakupy w stolicy warto skorzystać z propozycji centrów handlowych ze względu na ogromny wybór różnych marek w jednym miejscu. Udając się do poszczególnych sklepów, zlokalizowanych w różnych częściach Warszawy, można stracić bardzo dużo. W stolicy znajduje się wiele centrów handlowych, w których każdy może znaleźć coś dla siebie – poczynając od najbardziej ekskluzywnych, światowych marek, a kończąc na sklepach sieciowych.

Arkadia to największa galeria w całym kraju. Jest to niezwykle nowoczesne miejsce, gdzie można kupić produkty największych marek na świecie. Oferta Arkadii, ze względu na formy spędzania czasu klientów oraz ich zainteresowania, została podzielona na następujące "światy": Mody, Wielkich Zakupów, Sportu, Rozrywki i Relaksu, Dziecka, Zdrowia i Urody, a także Smakołyków. W celu większej wygody sklepy wymienionych działów zostały zlokalizowane blisko siebie, co zdecydowanie skraca czas poszukiwania potrzebnego towaru.

Atrium Reduta to kolejna nowoczesna galeria w Warszawie, która posiada 130 markowych jednostek handlu detalicznego, rozmieszczonych na dwóch kondygnacjach, oraz hipermarket Carrefour. Jest to także obiekt skupiony na najmłodszych gościach, gdyż posiada specjalnie zaprojektowany Dziecięcy Ogród. Reduta obchodzi różnego rodzaju święta ze swoimi klientami, a także organizuje imprezy charytatywne oraz okazjonalne. Centrum handlowe Atrium mieści się także na Targówku i stanowi największy obiekt o charakterze rozrywkowo-handlowym w prawobrzeżnej Warszawie.

Blue City to galeria, której powierzchnia jest 1,5 razy większa od powierzchni Pałacu Kultury i Nauki. Część handlowa tej galerii mieści się na sześciu piętrach, gdzie zlokalizowanych jest aż 230 lokali. Oprócz zakupów Blue City proponuje swoim klientom ciekawe sposoby na spędzenie wolnego czasu, a także możliwość zjedzenia posiłku.

Centrum Krakowska to z kolei galeria, w której można znaleźć największą ilość sklepów związanych z wyposażeniem wnętrz.

Galeria Mokotów to jeden z najpopularniejszych obiektów, gdyż według statystyk, od drugiej połowy 2001 roku co miesiąc odwiedza ją ponad milion klientów.

Panorama to centrum handlowe, które było pierwszym tego typu miejscem, nie tylko w Warszawie, ale i w całej Polsce. Jego ideą nie są masowe zakupy, ale indywidualny klient, w związku z czym możemy poczuć się wyjątkowo.

Złote Tarasy to jedna z najpopularniejszych galerii handlowych w stolicy, której wnętrze charakteryzuje się typowo miejskim klimatem. W jej pobliżu znajduje się Dworzec Centralny, a dojazd z lotniska zajmuje mniej więcej 20 minut.

Oprócz wymienionych galerii handlowych, w Warszawie znajdują się jeszcze takie obiekty jak: Factory Ursus, Fort Wola, Galeria Bemowo, Galeria Ursynów, Janki, King Cross Praga, Klif Warszawa, Land, Promenada, Sadyba Best Mall, Warszawa Wileńska, Wola Park.

Jakie sklepy pojawiają się w warszawskich centrach handlowych? Jeżeli chodzi o branżę jubilerską, warto zwrócić uwagę na: Jubitom, Szmaragd, Szkatułka, Biżuteria Yes, Opal’art., Apart, Schubert, Aren, Rubin, I am. Obiekty zajmujące się sprzedażą pamiątek, upominków czy też ciekawych akcesoriów to: Templi, Antresola, Gift Shop, 2Future, Nanaelo, Cepelia, WyjątkowyPrezent.pl, Enjoy. Wyroby alkoholowe można kupić w: Alkohole Świata exquisite, Alkohole Winoteka, Alkohole Meta, Sklep Ballantine’s, Centrum Wina. Sklepy proponujące artykuły spożywcze to: Molex, Chopin Luxury, Kuchnie Świata, Organic Market, Lukullus.

Jubiler Schubert

Jubiler Schubert

WORLD OF AMBER

ul. Świętojańska 11
ul. Piwna 12/14
ul. Piwna 26
Warszawa

Nap

Nap

ul. Mysia 3
ul. Jagielska 73
ul. Malborska 41/DOMOTEKA
Warszawa

Popołudnie przy kawie...

Flaming&Co

Flaming&Co

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła,…
Endorfina Foksal

Endorfina Foksal

Restauracja Endorfina mieści się w wyjątkowo pięknym Pałacu…
Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne