Warszawa

Strip kluby w Warszawie

Lokale z dedykacją dla Panów, gdzie szereg umiejętnie dobranych detali, nietuzinkowy wystrój i przede wszystkim show girls, tworzą razem klimatyczną przestrzeń. Wieczór w jednym ze strip klubów z pewnością poruszy zmysły mężczyzn i na długo zapadnie w pamięć. W Warszawie jest kilka tego typu miejsc o dobrej reputacji.  Gdzie ich szukać? O tym w dalszej części artykułu.

Sogo Club

Mieści się na Al. Jerozolimskich 6, w samym centrum stolicy. Reklamuje się jako największy night club w stylu amerykańskim w całej Polsce. O dobrą atmosferę i wspaniały nastrój gości dba ponad sto show girls! Tancerki są dosłownie w zasięgu ręki odwiedzających Sogo Club – poczynając od baru, gdzie zajmują klientów swoim tańcem. Klub oprócz codziennych imprez, organizuje również wieczory kawalerskie. Więcej informacji na stronie: www.sogoclub.pl

Sofia

To zarówno night, jak i go-go club. osiemdziesiąt wyselekcjonowanych tancerek dba o intymny i relaksujący nastrój gości. O Sofii mówi się, że jest to miejsce spełniające wszelkie oczekiwania. Nowoczesny wystrój i aranżacja, wszystko jest przestronne, a od kilku lat wydzielone są również dwie klimatyzowane sale. Coctail bar zaopatrzony jest w wyszukane alkohole. Miejsce to mieści się przy ul. Polnej 13. Rezerwacje biletów oraz szczegółowe informacje na www.klubsofia.pl.  

New Orleans

To cała sieć prestiżowych klubów nocnych wzorowanych na londyńskich klubach o podobnym charakterze. Warszawski znajduje się na ul. Zgoda 11. Nietypowe wnętrza i wysoki poziom usług sprawiły, iż są to miejsca niezwykle elitarne oraz rozpoznawalne. „Słodkie zapomnienie” to stan, w który wprowadza gości trzydzieści zmysłowych tancerek. Klub składa się z dwóch poziomów. Doskonała zabawa w wysublimowanej, erotycznej atmosferze oraz wyjątkowe pokazy taneczne – w taki sposób właściciele promują dolny poziom. Z kolei na pierwszym piętrze znajdują się ekskluzywne pokoje szampańskie, w których oferowane są najlepsze marki tego trunku. Jest to idealne miejsce na nieformalne kolacje biznesowe i minikonferencje – więcej informacji na www.neworleans.pl.

Popołudnie przy kawie...

Flaming&Co

Flaming&Co

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła,…
Endorfina Foksal

Endorfina Foksal

Restauracja Endorfina mieści się w wyjątkowo pięknym Pałacu…
Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne