Warszawa

Połączenia Wizzair oraz Ryanair z Warszawą

Warszawa to świetna miejsce na podróż lotniczą. Może nie jest tak wszechstronna jak Tokio czy Nowy Jork, jednak na tutejszych lotniskach można się łatwo odnaleźć i rozpocząć swoją, kto wie – może życiową przygodę.

Lotnisko im. Fryderyka Chopina jest głównym lotniskiem w Warszawie i znajduje się blisko centrum miasta (na Okęciu). Do niedawna było to jedynym lądowiskiem warszawskie. Aktualnie do tego grona dołączyło jeszcze lotnisko w Modlinie (nazwane Warszawa Modlin). Tanie linie lotnicze kuszą swoimi ofertami, i co jakiś czas dodają nowe, atrakcyjne połączenia.

Jak przedstawiają się połączenia Wizzair oraz Ryanair z Warszawą?

Zakres lotów Wizzair jest bardzo szeroki. Udać możemy się w cztery strony świata. Na północ do: Sztokholmu, Oslo, Goteborga i Malme. Najpopularniejsze kierunki to te zachodnie: Glasgow, Londyn, Liverpool, Eindhoven, Bruksela, Paryż, Mediolan oraz południowe: Barcelona, Rzym, Budapeszt, Kofu, Heraklion, Bourgas, Kutaisi czy Tel Aviv. Wschód reprezentuje m.in. Charków. Ceny zaczynają się już nawet od 3 złotych! Warto polować na okazje i często zaglądać na www.wizzair.com. Przypominamy, że ten przewoźnik startuje tylko z lotniska na Okręciu i tylko na nim ląduje..

Ryanair z kolei obsługiwany jest wyłącznie przez lotnisko Warszawa Modlin. Ceny są bardzo konkurencyjne, gdyż obie linie zaciekle ze sobą rywalizują. Irlandzka linia oferuje najwięcej lotów do Wielkiej Brytanii (Bristol, East Midlands, Glasgow Prestwick, Liverpool, Londyn Stansted i Manchester) oraz do Włoch (Bari, Bolonia, Mediolan Bergamo, Piza, Rzym Campino, a także na Sycylię do Trapani). Pozostałe destynacje to Bruksela-Charleroi, Marsylia, Paryż-Beauvais, Chania, Saloniki, Alicante, Barcelona-El Prat, Palma, Eindhoven, Cork, Dublin, Dusseldorf-Weeze, Frankfurt Hahn, Oslo Rygge, Sztokholm Skavsta oraz Budapeszt. Więcej informacji na www.ryanair.com/pl.

Popołudnie przy kawie...

Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Butchery & Wine

Butchery & Wine

Jak dobrze jest pracować w miejscu, gdzie wszyscy mają wspólną…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne