Warszawa

Nocne życie w Warszawie

Warszawa jest miejscem, które z pewnością sprosta fanom nocnego życia. Stolica to najlepsze całonocne imprezy, rozrywkowi ludzie, najsławniejsi DJ-e i najlepsze kluby. W Warszawie znaleźć można cały wachlarz propozycji: od kameralnych siedzib bohemy przez wytworne, eleganckie lokale aż po zwykłe dyskoteki. Organizowane są imprezy tematyczne z wieloma atrakcjami (takimi jak występny gwiazd). Często pojawiają się promocje: darmowe wstępy, drinki i inne atrakcje.

Nocną przygodę nierzadko zaczynamy od baru, gdzie można wypić drinka i opracować plan na dalszą część wieczoru. Jako przykład tego typu miejsc można podać: Bar SomePlace Else, Panorama Bar & Lounge, Warszawska Pijalnia Whisky, You&Me Bar, Petit Moulin Rouge, British Bulldog Pub, Chillout Factory, Plan B, Molly Malone's Irish Pub, Przystanek MDM coffee & bar, Małe Piwo. Bary to faktycznie bardzo dobre rozwiązanie, jednakże zazwyczaj na nich całonocna przygoda się nie kończy. Kluczowym punktem rozrywkowej Warszawy są kluby nocne, które tłumnie odwiedzają młodzi ludzie i nie tylko. Szykowne, gwarne, widowiskowe wnętrza dodatkowo dostarczają niezapomnianych wspomnień. Zachęcają również ceny drinków, bo pomimo że przy porównaniu z innymi miastami Polski wypadają kiepsko, to w skali europejskiej są o wiele niższe.   

Osoby, które gustują w dobrej, tanecznej muzyce i lubią szaloną zabawę do białego rana powinny odwiedzić takie miejsca jak:Luzztro, Balsam, Klubokawiarnia, The Fame, Klub 55, Capitol, DeLite, 1500m2, Opera, Park, Huśtawka, Hybrydy, Saturator, Enklawa Art & Music ClubZ kolei amatorzy ekskluzywnych miejsc i luksusowych wnętrz powinni pojawić się w takich lokalach jak: Szlafrok, Platinium.  Osoby, które lubią muzykę w klimatach old school mogą wybrać się do:Club 70.  Ponadto w stolicy jest wiele miejsc o charakterze alternatywnym, gdzie króluje classic rock czy też muzyka indyjska. Szukając takiego klimatu warto odwiedzić: Stodołę, Palladium, Proximę.

Wybór klubu zależy od indywidualnych preferencji, nastroju, oczekiwań oraz tego w jaki sposób chcemy spędzić noc. Propozycji jest naprawdę wiele. Warto wziąć pod uwagę także lokalizację, ceny, rodzaj muzyki oraz bezpieczeństwo. W Warszawie, tak samo jak i w innych dużych miastach, są mniej i bardziej bezpieczne dzielnice.

Dekada

Dekada

ul. Grójecka 19/25
Warszawa

Enklawa

Enklawa

ul. Mazowiecka 12
Warszawa

kafefajka

kafefajka

ul. Oboźna 9, lokal 101

Warszawa

Room 13

Room 13

ul. Mazowiecka 13
Warszawa

Popołudnie przy kawie...

Flaming&Co

Flaming&Co

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła,…
Endorfina Foksal

Endorfina Foksal

Restauracja Endorfina mieści się w wyjątkowo pięknym Pałacu…
Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne