Warszawa

Nocne życie w Warszawie

Warszawa jest miejscem, które z pewnością sprosta fanom nocnego życia. Stolica to najlepsze całonocne imprezy, rozrywkowi ludzie, najsławniejsi DJ-e i najlepsze kluby. W Warszawie znaleźć można cały wachlarz propozycji: od kameralnych siedzib bohemy przez wytworne, eleganckie lokale aż po zwykłe dyskoteki. Organizowane są imprezy tematyczne z wieloma atrakcjami (takimi jak występny gwiazd). Często pojawiają się promocje: darmowe wstępy, drinki i inne atrakcje.

Nocną przygodę nierzadko zaczynamy od baru, gdzie można wypić drinka i opracować plan na dalszą część wieczoru. Jako przykład tego typu miejsc można podać: Bar SomePlace Else, Panorama Bar & Lounge, Warszawska Pijalnia Whisky, You&Me Bar, Petit Moulin Rouge, British Bulldog Pub, Chillout Factory, Plan B, Molly Malone's Irish Pub, Przystanek MDM coffee & bar, Małe Piwo. Bary to faktycznie bardzo dobre rozwiązanie, jednakże zazwyczaj na nich całonocna przygoda się nie kończy. Kluczowym punktem rozrywkowej Warszawy są kluby nocne, które tłumnie odwiedzają młodzi ludzie i nie tylko. Szykowne, gwarne, widowiskowe wnętrza dodatkowo dostarczają niezapomnianych wspomnień. Zachęcają również ceny drinków, bo pomimo że przy porównaniu z innymi miastami Polski wypadają kiepsko, to w skali europejskiej są o wiele niższe.   

Osoby, które gustują w dobrej, tanecznej muzyce i lubią szaloną zabawę do białego rana powinny odwiedzić takie miejsca jak:Luzztro, Balsam, Klubokawiarnia, The Fame, Klub 55, Capitol, DeLite, 1500m2, Opera, Park, Huśtawka, Hybrydy, Saturator, Enklawa Art & Music ClubZ kolei amatorzy ekskluzywnych miejsc i luksusowych wnętrz powinni pojawić się w takich lokalach jak: Szlafrok, Platinium.  Osoby, które lubią muzykę w klimatach old school mogą wybrać się do:Club 70.  Ponadto w stolicy jest wiele miejsc o charakterze alternatywnym, gdzie króluje classic rock czy też muzyka indyjska. Szukając takiego klimatu warto odwiedzić: Stodołę, Palladium, Proximę.

Wybór klubu zależy od indywidualnych preferencji, nastroju, oczekiwań oraz tego w jaki sposób chcemy spędzić noc. Propozycji jest naprawdę wiele. Warto wziąć pod uwagę także lokalizację, ceny, rodzaj muzyki oraz bezpieczeństwo. W Warszawie, tak samo jak i w innych dużych miastach, są mniej i bardziej bezpieczne dzielnice.

Dekada

Dekada

ul. Grójecka 19/25
Warszawa

Enklawa

Enklawa

ul. Mazowiecka 12
Warszawa

kafefajka

kafefajka

ul. Oboźna 9, lokal 101

Warszawa

Room 13

Room 13

ul. Mazowiecka 13
Warszawa

Popołudnie przy kawie...

Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Bar Studio

Bar Studio

Dawna Chłodna 25 odrodziła się jak feniks, tyle że tym razem…
Butchery & Wine

Butchery & Wine

Jak dobrze jest pracować w miejscu, gdzie wszyscy mają wspólną…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne