Warszawa

Koncertowa Warszawa w drugiej połowie 2016 roku!

W ciągu najbliższych miesięcy w Warszawie odbędzie się kilka niesamowitych koncertów! Przygotowaliśmy dla Was aktualny rozkład jazdy, dzięki któremu nie przegapicie żadnego z nich!

05.08.2016 Rihanna Jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń tego roku w naszym kraju. Koncert pochodzącej z gorącego Barbadosu supergwiazdy muzyki pop i R&B to część jej światowej trasy promującej najnowszy album artystki, „Anti”. Uwielbiana przez fanów na całym świecie piosenkarka słynie z kolorowych, żywiołowych występów podczas których daje z siebie wszystko. Będzie to już kolejna wizyta Rihanny w naszym kraju, zaś razem z nią na scenie wystąpi znakomity amerykański raper, Big Sean

27.10.2016, 28.10.2016 The Janoskians – czwórka młodych chłopaków z Melbourne, tworząca filmiki komediowe na Youtube, znana z takich hitów, jak Set This World on Fire, LA Girl, czy Real Girls Eat Cake. Grupa ma ogromną rzeszę fanów, która z miesiąca na miesiąc gwałtownie wzrasta. W tym roku The Janoskians nagrali nowy singiel: „Love What You Have”, który fani będą mogli usłyszeć już niedługo w warszawskiej Stodole lub Krakowskim Kwadracie.

03.11.2016 Tomasz Organek jest gitarzystą, kompozytorem, producentem oraz autorem tekstów, a zarazem założycielem i liderem zespołu ORGANEK. W 2014 grupa zadebiutowała dość głośnym albumem „Głupi”. Owocny debiut zaprocentował zdobyciem statusu platynowej płyty, a także nominacją Fryderyka 2015 za Najlepszy Album Rock. Oprócz tego, artysta jest również laureatem Fryderyka 2006 w kategorii Nowa Twarz Fonografii w raz zespołem SOFA oraz mnóstwa innych prestiżowych nagród, jak np. Nagroda Muzyczna Programu 3 Polskiego Radia im. Mateusza Święcickiego, czy Nagrody Artystycznej Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego. W 2015 roku Organek dał fantatsyczny koncert na Open Stage w Stodole, natomiast tym razem wystąpi na scenie głównej tegoż klubu.

07.11.2016, 09.11.2016 Jaromir Nohavica to niezwykle utalentowany, czeski piosenkarz, autor tekstów i poeta. W repertuarze artysty można znaleźć melancholijne poetyckie ballady, ale i wesołe, a nawet rubaszne pieśni. Jego twórczość bogata jest również w polskie akcenty. Na koncertach zawsze można usłyszeć choć jedną piosenkę w języku polskim. Nohavica swój pierwszy album wydał w 1988 roku. Na początku 2013 roku, jego utwór „Minulost” pojawił się na pierwszych miejscach list przebojów Programu III Polskiego Radia. Koncerty Czecha cieszą się w Polsce niezwykłą popularnością i przyciągają rzesze wiernych fanów.

16.11.2016 Doinosaur Pile Up Frontman Matt Bigland, zainspirowany sceną z filmu Petera Jacksona, gdzie zdezorientowane dinozaury tłoczą się u podnóża gór, nadał swojej grupie nazwę właśnie na cześć tego ujęcia. Muzyka, którą grają Brytyjczycy, określana jest mianem collage rocka lat 90. Oprócz Doinosaur Pile Up na scenie wystąpi również Royal Republic – szwedzki, rockowy zespół, który w ramach trasy koncertowej, zawita także i do nas. Ich singiel „Tommy-Gun” natychmiast stał się światowym hitem, zajmując 1 miejsce na liście przebojów MTV Rocks.

26.11.2016 Schoolboy Q Gwiazda amerykańskiego hip-hopu wystąpi ze swoim nowym albumem „Blank Face”.Utalentowany raper zaczynał przygodę z muzyką od nagrywania mixtape'ów w muzycznym podziemiu. Grupa zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji krytyków. Schoolboy Q zyskał miano jednego z najciekawszych wschodzących amerykańskich muzyków.

02.12.2016, 03.12.2016 Dżem Nie ma chyba w Polsce osoby, która nie słyszałaby o Dżemie. W latach 80-tych i 90-tych młodzież zasłuchiwała się w charyzmatycznym głosie Ryśka Riedla. Zresztą nie tylko młodzież, również dorośli na wspólnych spotkaniach wzbogaconych ogniskiem, z chęcią śpiewają największe hity zespołu. Wehikuł czasu, Whisky, czy Czerwony jak cegła zna chyba każdy i niemal każdy ma z tymi utworami miłe wspomnienia.

Popołudnie przy kawie...

Flaming&Co

Flaming&Co

Ciepłe, szykowne, białe wnętrza. Białe fotele, krzesła,…
Endorfina Foksal

Endorfina Foksal

Restauracja Endorfina mieści się w wyjątkowo pięknym Pałacu…
Café Lorentz

Café Lorentz

Café Lorentz to prawdziwy miejski ogród w centrum Warszawy.…
Zobacz więcej

Artykuły

Senses Restaurant

Senses Restaurant

Przewodnik Michelin to wydawana od ponad stu lat pozycja mająca…
zobacz inne