Kraków

Red Is Bad

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Red is Bad to niszowy sklep odzieżowy położony w samym centrum Krakowa przy ul. Szewskiej 25. W sklepie można otrzymać najwyższej jakości odzież tożsamościową polskiej produkcji.

Sklep umiejscowiony jest w starej kamienicy, która pamięta jeszcze czasy bitwy pod Grunwaldem. W butiku można zobaczyć zabytkową ścianę, którą właściciele z szacunku do historii odrestaurowali za własne środki.

Wyjątkowego klimatu sklepowi dodatkowo nadaje muzyka o charakterze patriotycznym, która doskonale wkomponowana jest w cały wystrój. W salonie firmowym Red is Bad czeka na wszystkich świetna obsługa. Zespół tworzą pasjonaci historii i ludzie zaangażowani w proces promowania najwyższych wartości i symboli narodowych.

Na asortyment sklepu składają się produkty przedstawiające polskie symbole narodowe, sylwetki polskich bohaterów oraz istotne w dziejach historii wydarzenia. Odzież chętnie wybierana jest przez mieszkańców Krakowa jak również turystów z Kraju i zagranicy. Najwyższa jakość w połączeniu z wyjątkowymi i oryginalnymi grafikami przyciąga do sklepu wielu Klientów. W sklepie Red is Bad do wyboru mamy produkty z obszernymi i wyrazistymi nadrukami jak również modele bardzo dyskretne z niewielkimi i gustownymi emblematami.

Każdy odwiedzający Red is Bad Salon Firmowy Kraków ma możliwość zakupu odzieży męskiej, odzieży damskiej, odzieży dla dzieci, odzieży sportowej, szeregu akcesoriów i produktów dla sportowców. Indywidualne podejścia do Klienta, wyjątkowy klimat miejsca oraz najwyższej jakości odzież produkowana w całości w Polsce sprawiają, że każdy odwiedzający Kraków powinien odwiedzić sklep przy ul. Szewskiej 25.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://redisbad.pl
Adres:
Szewska 25
31-009 Kraków
Telefon:
+48 12 422 10 89
Strona www:
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota: 11:00 - 19:00
niedziela: 10:00 - 15:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie