Kraków

Strzelnica Kraków

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Krakowska strzelnica przy Fabrycznej to idealne miejsce na zabawę z dreszczykiem emocji.

Kryta strzelnica kulowa z szeroką ofertą broni, od rewolwerów i pistoletów, po strzelby i karabinki kieruje swoją ofertę do wszystkich, niezależnie od płci, wieku czy kondycji fizycznej. Osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z broni tylko w towarzystwie pełnoletniego opiekuna.

Strzelnica jest otwarta również dla żółtodziobów – jeśli pierwszy raz masz broń w ręce, pomoże ci wykwalifikowany instruktor. Przeszkoli cię, jak bezpiecznie korzystać ze strzelnicy, poinformuje, w jaki sposób działa dana broń i jak wyeliminować błędy techniczne przy strzelaniu. Jeśli dopiero zaczynasz, personel strzelnicy zrobi wszystko, żebyś złapał bakcyla!

Strzelnica jest świetnym miejscem na imprezę w gronie znajomych, w tym firmowe imprezy integracyjne czy wieczór kawalerski. Oczywiście nie wolno strzelać pod wpływem alkoholu, więc zabawa na strzelnicy to tylko pierwsza część wieczoru. Ciekawą opcją jest również zakup bonu prezentowego do wykorzystania na strzelnicy – szczególnie dla bliskiej osoby, która od zawsze chciała spróbować swoich sił z bronią w ręku.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://strzelnica.krakow.pl
Adres:
Fabryczna 17
Telefon:
+48 12 411 01 22
+48 794 433 245
Godziny otwarcia:
wtorek - piątek: 08:00 - 21:30
sobota: 10:00 - 17:00
Ceny:
10 - 40 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie