Kraków

Kamp! i Oxford Drama w Fabryce

Fabryka /

20.11.2015 20:00

-

20.11.2015

Już 20 listopada mieszkańcy Krakowa będą mieć okazję by posłuchać premierowego materiału zespołów Kamp! i Oxford Drama. Odbędzie się to w ramach trasy Brennnessel On Tour.

Debiutancka płyta Kamp! odniosła w naszym kraju tak niebywały sukces, iż jej następczyni oczekiwana była z wielkim entuzjazmem. Atmosferę dodatkowo podgrzała nietypowa forma premiery - płyta ukazała się kilka godzin po jej oficjalnym zaanonsowaniu. Jednakże miłośnicy starszych numerów Kamp! nie muszą się martwić – tego wieczoru zespół zagra również kilka starszych kawałków.

Również "In Awe", debiutancka płyta Oxford Drama, osiągnęła ogromny sukces, którego nie spodziewali się chyba nawet sami muzycy. Wielbiciele polskiej muzyki na światowym poziomie będą mieli okazje sprawdzić jak zespół sprawdza się koncertowo 20 listopada w Fabryce, gdzie Oxford Drama będzie supportować Kamp!

O rozgrzewkę słuchaczy oraz afterparty zadba z kolei pochodzący z Częstochowy DJ Kixnare, którego trzy albumy spotkały się z wyśmienitym odbiorem słuchaczy i krytyków.

 

20 listopada, start 20:00

Fabryka, Zabłocie 23, Kraków

Bilety:

40 zł – przedsprzedaż – Biletomat.pl. Ticketpro.pl wraz z punktami sprzedaży – Empik, Media Markt, Saturn.

50 zł - w dniu koncertu

Kulturalna jesień

Cricoteka

Cricoteka

Cricoteka to specyficzne archiwum dokumentujące dorobek Tadeusza…
Zobacz więcej

Artykuły

Zobacz więcej